Horaris

LLENGUATGE MUSICAL CURS 20-21

SENSIBILITZACIÓ 1 …….Meritxell Ferré…..dmc  17,00-17,45h  ELS ROMEAS

SENSIBILITZACIÓ 2……..N. Batet……………………..dmc 17,00-17,45h I SEGARRA

PRIMER 1 …….……….…..Meritxell Ferré ………………dill 17,00-18,00h KODÁLY

PRIMER 2 …….…..…..……N.Batet……………….………dill 17,00-18,00h I SEGARRA

SEGON 1 ……………..……Meritxell Ferré …………dma 17,00-18,00 ELS ROMEAS

SEGON 2…………………..N.Batet ………………………dma 17,00-18,00h I SEGARRA

TERCER  1 ………………..N.Riambau……….…………….dmc 18-19h KODÁLY

TERCER  2 ………………..N. Batet………….……………..dmc 18-19h I SEGARRA

QUART  1 ………………….N.Riambau…………….……..…dij 17,00-18h KODÁLY

QUART  2 ………………….Meritxell Ferré ………..…..dij 17,00-18h ELS ROMEAS

CINQUÈ  1 …………….…..N. Riambau……………….…dmc 19,15-20,15h KODÁLY

CINQUÈ  …………………..N.Batet …………..……….dmc 19,15-20,15h I SEGARRA

SISÈ…………………….…..N.Batet………………….……dma 18,45-19,45h I SEGARRA

PREPARATORI ….…………N.Batet…………………dill 19,00-20,00h ELS ROMEAS

OPTATIVES CURS 20-21 (45 minuts)

CORAL 1 (1r i 2n)…….……Meritxell Ferré ………..dij 18,00-18,45h I SEGARRA

CORAL 2A (3r i 4t)………..N.Batet………………………….div17,00-17,45h KODÁLY

CORAL 2B (5è, 6è i Jv)……N.Batet…………………….div17,45-18,30h I SEGARRA

ORFF 1A (1r i 2n) ………Meritxell Ferré……………dmc 18-18,45h ELS ROMEAS

ORFF 1B (1r i 2n) ……….Meritxell Ferré……………dmc 19-19,45h ELS ROMEAS

ORFF 2 (3r i 4t)……………N.Batet…………………dill 18,00-18,45h ELS ROMEAS

ORFF 3 (5è i 6è)……………N.Riambau……………..dill 17,00-17,45h ELS ROMEAS

COS i MOVIMENT 1 (1r i 2n)…..Meritxell Ferré……dill 18,00-18,45h KODÁLY

COS i MOVIMENT 2 (3r i 4t)……Meritxell Ferré …dma 19,00-19,45h KODÁLY

COS i MOVIMENT 3 (5è i 6è)……..N.Riambau………..dij 19,00-19,45h KODÁLY

AGRUPACIONS CURS 20-21

ORQUESTRA PIZZICATO…………….Dasio Castro…………dima 18,00-19,00h DE

ORQUESTRA CRESCENDO………….Ricardo Alba………………dij 18,00-19,00hDE

COMBO JOVES…………………………Luis Chacón…………………dij 19,15-20,15hDE

COMBO ADULTS………………………Paco Jurado………………dill 20,30-21,30hDE

QUARTET DE CLARINETS…………..Paco Jurado………………dij 20,15-21,15hDE

DE(DUKE ELLINGTON)

www.000webhost.com